Naše webové stránky vyžadují pro svoji správnou činnost cookies. Dalším používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Rozumím

O nás

Lékárny MEDICON Pharm s.r.o. jsou moderní a odborná pracoviště, uvědomující si zodpovědnost za péči o zdraví spoluobčanů.

Naše lékárny nabízejí své služby pacientům již desítky let a staly se vyhledávanými pracovišti díky modernímu přístupu k medicínské i preventivní péči. To nám umožňuje průběžně vyvíjet odborné programy a služby, snižovat doplatky na léky, nabízet kvalitní přípravky za výhodné ceny a spravovat Váš klientský program.

Dlouholeté spokojenosti našich klientů dosahujeme hlavně těmito způsoby:.

- Snížené až nulové doplatky na mnoho léků

- Nejširší sortiment léků- téměř vždy si předepsané léky ihned odnesete. Tuto výhodu oproti ostatním lékárnám se nám daří udržet díky blízkosti velkých zdravotnických zařízení, kde sídlí lékaři-specialisté.

- průběžně proškolovaný personál, jeho odbornost je potvrzována udělenými certifikáty a atestacemi. Takto zkušený personál je schopný kdykoliv odborně poradit a nalézt optimální léčbu či prevenci různých onemocnění

- jsme lídrem ve vývoji a prosazování odborných preventivních programů, vždy jsou pod odbornou garancí lékaře specialisty. Naši klienti tak mohou v programech (Prevence civilizačních onemocnění, Výživové poradenství, Centrum odvykání kouření a další) efektivněji snižovat riziko výskytu různých onemocnění. Díky propracovanosti těchto programů a díky spolupráci s lékařskými týmy jsme schopni Vám ihned zprostředkovat vhodnou péči v celé šíři závažnosti zjištěných výsledků, od mírné až po velmi závažnou.

- Propracovaný a velmi výhodný Klientský program - v současné době neustále vzrůstá spoluúčast pacientů na jejich léčbu. Jsme si toho vědomi a proto jsme sestavili věrnostní program, který Vám má pomoci snížit finanční náročnost Vaší léčby, kromě toho Vám má přinese mnoho odborných služeb za výhodnějších podmínek.

Ošatka

Ošatka je prodejna zdravé výživy, která se nachází vedle lékárny Pharmacentrum Vysočany na adrese Sokolovská 304, Praha 9
Kontakty

Pharmacentrum Vysočany
Poliklinika s nemocnicí Clinicum
Sokolovská 810/304 190 00 Praha 9
lékárna: 266 006 324
fax: 266 006 310
E-mail:
pharmacentrum.vysocany@mediconpharm.cz
pondělí-čtvrtek: 7:00 – 18:00
pátek: 7:00 - 16:00
vedoucí lékárnice: Mgr. Lenka Bartásková

Kontaktní formulář